Lid worden

Rooster Almere

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

BodyShape

09:00 - 10:00
Dance 1

Strength & Condition

09:00 - 10:00
Fitness

Pilates

09:00 - 10:00
Dance 2

Functional HIIT

09:30 - 10:00
Fitness

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance 1

Strength & Condition

09:00 - 10:00
Fitness

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance 1

Ashtanga Yoga

09:15 - 10:15
Dance 1

Power Yoga

10:00 - 11:00
Dance 2

BodyShape

10:00 - 11:00
Dance 1

Hot Hatha Yoga

10:00 - 11:00
Dance 2

High 5 Workout

10:00 - 11:00
Fitness

Hot Surprise Yoga

10:00 - 11:00
Dance 2

Hot Surprise Yoga

10:00 - 11:00
Dance 2

Functional HIIT

10:15 - 10:45
Fitness

Spinning

10:00 - 11:00
Spinning

Boxing

10:00 - 11:00
Fitness

BodyPump

10:00 - 11:00
Dance 1

Strength & Condition

10:00 - 11:00
Fitness

Aerial Yoga

10:30 - 11:30
Dance 2

BARRE

10:00 - 11:00
Almere

Bikram-style

10:00 - 11:00
Dance 2

Family bootcamp

10:00 - 11:00
Outdoor

Zumba

11:00 - 12:00
Dance 1

Total Body Workout

11:00 - 12:00
Dance 1

Aerial Yin Yoga

11:00 - 12:00
Dance 2

Easy Flow Yoga

12:00 - 13:00
Outdoor

Boxing

19:00 - 20:00
Fitness

BodyAttack

19:00 - 20:00
Dance 1

Calisthenics

19:00 - 20:00
Fitness

Restorative Aerial Yoga

19:00 - 19:45
Dance 2

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

BodyPump

19:00 - 20:00
Dance 1

Kickboxing

19:00 - 20:00
Fitness

BEATRIDERS®

19:00 - 20:00
Spinning

Strength & Condition

19:00 - 20:00
Fitness

Restorative Yoga

19:00 - 20:00
Dance 2

Yin Yoga

19:00 - 20:00
Dance 2

Xtreme

19:00 - 20:00
Outdoor

BodyAttack

19:30 - 20:00
Dance 1

Boxing

19:00 - 20:00
Fitness

BodyPump

19:00 - 20:00
Dance 1

Pilates

19:00 - 20:00
Dance 2

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

Zumba

19:00 - 20:00
Dance 1

MMA

19:00 - 20:30
Multihal

Strength & Condition

19:00 - 20:00
Fitness

High 5 Workout

20:00 - 21:00
Fitness

BodyPump

20:00 - 20:45
Dance 1

Hot Flow

20:00 - 21:00
Dance 2

Jump Fitness

20:15 - 21:15
jumping jack

Salsa workout

20:30 - 21:30
Multihal

CXWORX

20:45 - 21:15
Dance 1

Spinning

20:00 - 21:00
Spinning

Zumba

20:00 - 21:00
Dance 1

Strength & Condition

20:00 - 21:00
Fitness

Hot Hatha Yoga

20:00 - 21:00
Dance 2

BodyPump

20:00 - 21:00
Dance 1

Jump Fitness

20:00 - 21:00
Jumping Jack

CXWORX

20:00 - 20:30
Fitness

Bikram-style

20:00 - 21:00
Dance 2

Weightlifting

20:30 - 21:30
Fitness

High 5 Workout

20:00 - 21:00
Fitness

BARRE

20:00 - 21:00
Dance 1

Hot Flow

20:00 - 21:00
Dance 2
Alleen op inschrijving
Outdoor
Reserveerkaartje afhalen bij de receptie