Rooster Amersfoort

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
06:00 - 07:00

Early Birds

06:15 - 07:00
Fitness

Early Birds

06:15 - 07:00
Fitness

High 5 Workout

06:15 - 07:00
Fitness
07:00 - 08:00

PowerBoost

07:30 - 08:00
Fitness
09:00 - 10:00

Circuit training

09:00 - 09:45
Fitness

LowShape

09:00 - 10:00
Dance

Spinning

09:00 - 10:00
Spinning

Hatha Yoga

09:00 - 10:00
Body & Mind

High 5 Workout

09:15 - 10:00
Fitness

Pilates

09:00 - 10:00
Body & Mind

Bodypump

09:00 - 10:00
Dance

High 5 Workout

09:15 - 10:00
Fitness

BodyShape

09:00 - 10:00
Dance

Lower Back Yoga

09:00 - 10:30
Body & Mind

GymBoxing

09:00 - 09:45
Fitness

PowerBoost

09:30 - 10:00
Fitness

Bodybalance

09:00 - 10:00
Body & Mind

High 5 Workout

09:15 - 10:00
Fitness

Circuit training

09:00 - 09:45
Fitness

Spinning

09:00 - 10:00
Spinning

Bodypump

09:00 - 10:00
Dance

Dynamic Yoga

09:00 - 10:30
Body & Mind

High 5 Workout

09:15 - 10:00
Fitness

Spinning

09:00 - 10:00
Spinning

SH'Bam

09:00 - 09:50
Dance

Power Yoga

09:00 - 10:00
Body & Mind

High 5 Workout

09:30 - 10:15
Fitness

Body Attack

09:15 - 10:00
Dance

Meditatie

09:15 - 10:15
Body & Mind
10:00 - 11:00

Pilates

10:00 - 11:00
Body & Mind

Core Stability Training

10:00 - 10:15
Fitness

Aquarobics

10:15 - 11:00
Zwembad

Hot Yoga

10:30 - 11:30
Body & Mind

Pilates

10:00 - 11:00
Body & Mind

Core Stability Training

10:00 - 10:15
Fitness

Aquarobics

10:15 - 11:00
Zwembad

Spinning

10:00 - 11:00
Spinning

Core Stability Training

10:00 - 10:15
Fitness

Bodypump

10:00 - 11:00
Dance

Aqua-circuit

10:15 - 11:00
Zwembad

Core Stability Training

10:00 - 10:15
Fitness

Aquarobics

10:15 - 11:00
Zwembad

Core Stability Training

10:00 - 10:15
Fitness

BodyShape

10:00 - 11:00
Dance

Aqua balance

10:30 - 11:15
Zwembad

TaeBo® 2.0

10:00 - 11:00
Dance

Yin Yoga

10:00 - 11:00
Body & Mind

Core Stability Training

10:15 - 10:30
Fitness

Spinning

10:00 - 11:00
Spinning

Bodypump

10:00 - 11:00
Dance

PowerBoost

10:00 - 10:30
Fitness

Core Stability Training

10:30 - 10:45
Fitness
11:00 - 12:00

Tai Chi

11:00 - 12:00
Dance

Hot Yoga

11:00 - 12:00
Body & Mind

Tai Chi

11:00 - 12:00
Dance

BodyShape

11:00 - 12:00
Dance

Family Bootcamp

11:00 - 11:45
Outdoor

Hatha Yoga

11:00 - 12:30
Body & Mind
13:00 - 14:00

Hot Yoga

13:00 - 14:00
Body & Mind
15:00 - 16:00

Meditatie

15:00 - 16:00
Body & Mind
18:00 - 19:00

Bodypump

18:30 - 19:30
Dance

Zwanger & Sport

18:30 - 19:30
Fitness

TaeBo® 2.0

18:30 - 19:30
Dance

Hot Pilates

18:00 - 19:00
Body & Mind

Bodypump

18:30 - 19:30
Dance

Ademen & bewegen

18:15 - 19:15
Body & Mind

GymBoxing

18:30 - 19:30
Fitness
19:00 - 20:00

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

Aquarobics

19:30 - 20:15
Zwembad

Bodybalance

19:30 - 20:30
Body & Mind

Xtreme

19:30 - 20:30
Dance

Hardlopen voor beginners

19:30 - 20:30
Outdoor

Bootcamp

19:30 - 20:30
Outdoor

Pilates

19:00 - 20:00
Body & Mind

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

Bodypump

19:30 - 20:30
Dance

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

SH'Bam

19:30 - 20:20
Dance

Hardlopen voor gevorderden

19:45 - 20:45
Outdoor

Zwanger & Sport

19:00 - 20:00
Body & Mind

High 5 Workout

19:00 - 19:45
Fitness

Bodypump

19:30 - 20:30
Dance
20:00 - 21:00

High 5 Workout

20:00 - 20:45
Fitness

Dance workout

20:30 - 21:30
Dance

Hot Yoga

20:00 - 21:00
Body & Mind

BodyShape

20:30 - 21:30
Dance

Core Stability Training

20:45 - 21:00
Fitness

High 5 Workout

20:00 - 20:45
Fitness

Bodybalance

20:30 - 21:30
Body & Mind

Body Attack

20:30 - 21:30
Dance

Core Stability Training

20:45 - 21:00
Fitness

Caveman Crosspower

20:00 - 20:45
Outdoor

Easy hot yoga

20:30 - 21:30
Body & Mind

Core Stability Training

20:45 - 21:00
Fitness
21:00 - 22:00

Hot Flow Yoga

21:00 - 22:00
Body & Mind
Nieuw
Extra toeslag
Ook voor niet leden
Alleen op inschrijving
Outdoor
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Maandag

Early Birds

06:15 - 07:00
Fitness

Circuit training

09:00 - 09:45
Fitness

LowShape

09:00 - 10:00
Dance

Spinning

09:00 - 10:00
Spinning

Hatha Yoga

09:00 - 10:00
Body & Mind

High 5 Workout

09:15 - 10:00
Fitness

Pilates

10:00 - 11:00
Body & Mind

Core Stability Training

10:00 - 10:15
Fitness

Aquarobics

10:15 - 11:00
Zwembad

Hot Yoga

10:30 - 11:30
Body & Mind

Bodypump

18:30 - 19:30
Dance

Zwanger & Sport

18:30 - 19:30
Fitness

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

Aquarobics

19:30 - 20:15
Zwembad

Bodybalance

19:30 - 20:30
Body & Mind

Xtreme

19:30 - 20:30
Dance

Hardlopen voor beginners

19:30 - 20:30
Outdoor

Bootcamp

19:30 - 20:30
Outdoor

High 5 Workout

20:00 - 20:45
Fitness

Dance workout

20:30 - 21:30
Dance

Hot Flow Yoga

21:00 - 22:00
Body & Mind
Dinsdag

Pilates

09:00 - 10:00
Body & Mind

Bodypump

09:00 - 10:00
Dance

High 5 Workout

09:15 - 10:00
Fitness

Pilates

10:00 - 11:00
Body & Mind

Core Stability Training

10:00 - 10:15
Fitness

Aquarobics

10:15 - 11:00
Zwembad

TaeBo® 2.0

18:30 - 19:30
Dance

Pilates

19:00 - 20:00
Body & Mind

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

Bodypump

19:30 - 20:30
Dance

Hot Yoga

20:00 - 21:00
Body & Mind

BodyShape

20:30 - 21:30
Dance

Core Stability Training

20:45 - 21:00
Fitness
Woensdag

Early Birds

06:15 - 07:00
Fitness

BodyShape

09:00 - 10:00
Dance

Lower Back Yoga

09:00 - 10:30
Body & Mind

GymBoxing

09:00 - 09:45
Fitness

PowerBoost

09:30 - 10:00
Fitness

Spinning

10:00 - 11:00
Spinning

Core Stability Training

10:00 - 10:15
Fitness

Bodypump

10:00 - 11:00
Dance

Aqua-circuit

10:15 - 11:00
Zwembad

Tai Chi

11:00 - 12:00
Dance

Hot Pilates

18:00 - 19:00
Body & Mind

Bodypump

18:30 - 19:30
Dance

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

SH'Bam

19:30 - 20:20
Dance

Hardlopen voor gevorderden

19:45 - 20:45
Outdoor

High 5 Workout

20:00 - 20:45
Fitness

Bodybalance

20:30 - 21:30
Body & Mind

Body Attack

20:30 - 21:30
Dance

Core Stability Training

20:45 - 21:00
Fitness
Donderdag

PowerBoost

07:30 - 08:00
Fitness

Bodybalance

09:00 - 10:00
Body & Mind

High 5 Workout

09:15 - 10:00
Fitness

Core Stability Training

10:00 - 10:15
Fitness

Aquarobics

10:15 - 11:00
Zwembad

Ademen & bewegen

18:15 - 19:15
Body & Mind

GymBoxing

18:30 - 19:30
Fitness

Zwanger & Sport

19:00 - 20:00
Body & Mind

Caveman Crosspower

20:00 - 20:45
Outdoor

Easy hot yoga

20:30 - 21:30
Body & Mind

Core Stability Training

20:45 - 21:00
Fitness
Vrijdag

High 5 Workout

06:15 - 07:00
Fitness

Circuit training

09:00 - 09:45
Fitness

Spinning

09:00 - 10:00
Spinning

Bodypump

09:00 - 10:00
Dance

Dynamic Yoga

09:00 - 10:30
Body & Mind

High 5 Workout

09:15 - 10:00
Fitness

Core Stability Training

10:00 - 10:15
Fitness

BodyShape

10:00 - 11:00
Dance

Aqua balance

10:30 - 11:15
Zwembad

Hot Yoga

11:00 - 12:00
Body & Mind

High 5 Workout

19:00 - 19:45
Fitness

Bodypump

19:30 - 20:30
Dance
Zaterdag

Spinning

09:00 - 10:00
Spinning

SH'Bam

09:00 - 09:50
Dance

Power Yoga

09:00 - 10:00
Body & Mind

High 5 Workout

09:30 - 10:15
Fitness

TaeBo® 2.0

10:00 - 11:00
Dance

Yin Yoga

10:00 - 11:00
Body & Mind

Core Stability Training

10:15 - 10:30
Fitness

Tai Chi

11:00 - 12:00
Dance
Zondag

Body Attack

09:15 - 10:00
Dance

Meditatie

09:15 - 10:15
Body & Mind

Spinning

10:00 - 11:00
Spinning

Bodypump

10:00 - 11:00
Dance

PowerBoost

10:00 - 10:30
Fitness

Core Stability Training

10:30 - 10:45
Fitness

BodyShape

11:00 - 12:00
Dance

Family Bootcamp

11:00 - 11:45
Outdoor

Hatha Yoga

11:00 - 12:30
Body & Mind

Hot Yoga

13:00 - 14:00
Body & Mind

Meditatie

15:00 - 16:00
Body & Mind
Nieuw
Extra toeslag
Ook voor niet leden
Alleen op inschrijving
Outdoor