Rooster Amersfoort

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Early Birds

06:15 - 07:00
Fitness

Early Birds

06:15 - 07:00
Fitness

Early Birds

06:15 - 07:00
Fitness

CXWORX

08:30 - 09:00
Dance

Circuit training

09:00 - 10:00
Fitness

LowShape

09:00 - 10:00
Dance

Spinning

09:00 - 10:00
Spinning

Hatha Yoga

09:00 - 10:00
Body & Mind

High 5 Workout

09:30 - 10:30
Fitness

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance

Pilates

09:30 - 10:30
Body & Mind

BodyShape

09:00 - 10:00
Dance

Hatha Yoga

09:00 - 10:00
Body & Mind

GymBoxing

09:00 - 09:45
Fitness

PowerBoost

09:30 - 10:15
Fitness

BodyBalance

09:00 - 10:00
Body & Mind

Circuit training

09:00 - 10:00
Fitness

Spinning

09:00 - 10:00
Spinning

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance

Hatha Yoga

09:00 - 10:00
Body & Mind

High 5 Workout

09:30 - 10:30
Fitness

Spinning

09:00 - 10:00
Spinning

SH'BAM

09:00 - 09:50
Dance

High 5 Workout

09:30 - 10:15
Fitness

BodyAttack

09:15 - 10:00
Dance

Pilates

10:00 - 11:00
Dance

Aquarobics

10:15 - 11:00
Zwembad

Aquarobics

10:15 - 11:00
Zwembad

Spinning

10:00 - 11:00
Spinning

Aquarobics

10:15 - 11:00
Zwembad

BodyShape

10:00 - 11:00
Dance

Aqua balance

10:30 - 11:15
Zwembad

Tae Bo® 2.0

10:00 - 11:00
Dance

Yin Yoga

10:00 - 11:00
Body & Mind

Spinning

10:00 - 11:00
Spinning

BodyPump

10:00 - 11:00
Dance

Meditatie

11:00 - 12:00
Body & Mind

Tai Chi

11:00 - 12:00
Dance

BodyShape

11:00 - 12:00
Dance

Hatha Yoga

11:00 - 12:00
Body & Mind

Family Bootcamp

11:00 - 11:45
Outdoor

BodyPump

18:15 - 19:00
Dance

Tae Bo® 2.0

18:30 - 19:30
Dance

BodyPump

18:30 - 19:30
Dance

CXWORX

19:00 - 19:30
Dance

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

Aquarobics

19:30 - 20:15
Zwembad

BodyBalance

19:30 - 20:30
Body & Mind

BodyAttack

19:30 - 20:30
Dance

High 5 Workout

19:30 - 20:30
Fitness

Pilates

19:00 - 20:00
Body & Mind

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

BodyPump

19:30 - 20:30
Dance

GymBoxing

19:30 - 20:15
Fitness

Beat The Boxx*

19:00 - 20:00
Outdoor

SH'BAM

19:30 - 20:20
Dance

High 5 Workout

19:30 - 20:30
Fitness

Hardlopen voor gevorderden

19:45 - 20:45
Outdoor

BodyAttack

19:00 - 20:00
Dance

GymBoxing

19:00 - 19:45
Fitness

Hardlopen voor beginners

20:00 - 21:00
Outdoor

Hot Flow Yoga

20:30 - 21:30
Body & Mind

Hot Yoga

20:00 - 21:00
Body & Mind

BodyShape

20:30 - 21:30
Dance

BodyBalance

20:30 - 21:30
Body & Mind

CXWORX

20:00 - 20:30
Dance

Bootcamp

20:00 - 21:00
Outdoor

Easy Hot Yoga

20:30 - 21:30
Body & Mind
Extra toeslag
Ook voor niet leden
Alleen op inschrijving
Outdoor