Rooster Apeldoorn

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Kidsclub

08:45 - 13:00
Kidsclub

Kidsclub

08:45 - 13:00
Kidsclub

Kidsclub

08:45 - 17:30
Kidsclub

Kidsclub

08:45 - 13:00
Kidsclub

Kidsclub

08:45 - 17:30
Kidsclub

PeuterFit

09:15 - 09:45
Dance 2

PeuterFit

09:15 - 09:45
Dance 2

Kidsclub

09:00 - 14:00
Kidsclub

Speciale zwemles

09:00 - 09:30
Zwembad

Zwemles & zwemvaardigheid

09:30 - 16:30
Zwembad

Kidsclub

09:00 - 14:00
Kidsclub

Judoles 4-5 jr

09:30 - 10:15
Dance

Ouder en kind zwemmen tot 2 jr

10:30 - 11:00
Zwembad

Kidszumba 6+ jr

10:30 - 11:00
Squash

KidsYoga - 1 keer per maand

10:30 - 11:15
Dance 3

Family Bootcamp

10:30 - 11:15
Fitness

Judoles 6-7 jr

10:30 - 11:15
Dance

Knutselen

11:00 - 12:00
Kidsclub

Knutselen

11:00 - 12:00
Kidsclub

Ouder en kind zwemmen 2-4 jr

11:00 - 11:30
Zwembad

Knutselen

11:00 - 12:00
Kidsclub

Knutselen

11:00 - 12:00
Kidsclub

Tennisles

11:00 - 13:00
Tennis

Judoles 8-10 jr

11:15 - 12:00
Dance

Zwemles & zwemvaardigheid

12:30 - 17:45
Zwembad

Little ninja karate

12:00 - 12:30
Dance

Little ninja karate

12:30 - 13:00
Dance

Judoles 8-10 jr

12:00 - 12:45
Dance

Snelcursus zwemles

12:30 - 16:30
Zwembad

Judoles 10+ jr

12:45 - 13:30
Dance

Privé zwemles

13:30 - 14:00
Zwembad

Zwemles & zwemvaardigheid

13:00 - 17:45
Zwembad

Zwemles

13:00 - 14:30
Zwembad

Kids Workshop - 1 keer per maand

13:30 - 14:30
Kidsclub

Karate 6 - 12 jr

13:15 - 14:30
Dance

Kidsclub

15:30 - 17:30
Kidsclub

Zwemles

15:30 - 17:45
Zwembad

Kidsclub

15:30 - 17:30
Kidsclub

Zwemles

15:30 - 17:45
Zwembad

Kidsclub

15:30 - 17:30
Kidsclub

Zwemles

15:30 - 17:45
Zwembad

SoccerSquash

15:00 - 16:00
Squash

SoccerSquash

15:00 - 16:00
Squash

Youthclub Pupils

16:00 - 17:00
Fitness

SoccerSquash

16:00 - 17:00
Squash

Zaalspelen

16:00 - 17:00
Dance 2

Zaalspelen

16:00 - 17:00
Dance 2

Klassiek / ballet 3-5 jr

16:30 - 17:00
Dance

Youthclub Pupils

16:00 - 17:00
Fitness

Kids Boxing

16:00 - 17:00
Fitness

Youthclub Juniors

17:00 - 18:00
Fitness

Klassiek / ballet 5+

17:00 - 17:45
Dance

Streetdance / HipHop 6 - 16 jr

17:45 - 18:45
Dance

Kids Boxing

17:00 - 18:00
Fitness

Youthclub Juniors

17:00 - 18:00
Fitness
Nieuw
Extra toeslag
Ook voor niet leden
Alleen op inschrijving