Lid worden

Rooster Breda

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

High 5 Workout

07:30 - 08:15
Fitness

High 5 Workout

07:30 - 08:15
Fitness

High 5 Workout

07:30 - 08:15
Fitness

High 5 Workout

07:30 - 08:15
Fitness

High 5 Workout

07:30 - 08:15
Fitness

XCORE

08:30 - 09:15
Dance 1

CXWORX

08:30 - 09:00
Dance 1

CXWORX

08:30 - 09:00
Dance 1

CXWORX

08:30 - 09:00
Dance 1

CXWORX

08:30 - 09:00
Dance 1

CXWORX

08:30 - 09:00
Dance 1

Yin Yoga

09:00 - 10:00
Dance 2

Hot Yoga

09:00 - 10:00
Dance 3

Aquarobics

09:15 - 10:00
Zwembad

High 5 Workout

09:15 - 10:00
Fitness

BodyShape

09:15 - 10:15
Dance 1

BodyShape

09:00 - 10:00
Dance 1

Pilates

09:00 - 10:00
Dance 2

H.I.I.T.

09:15 - 10:00
Outdoor / Fitness

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

Hot Yoga

09:30 - 10:30
Dance 3

Pilates Shape

09:00 - 10:00
Dance 2

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance 1

Yin Yoga

09:00 - 10:00
Dance 3

High 5 Workout

09:15 - 10:00
Fitness

BodyPump

09:00 - 09:45
Dance 1

Pilates

09:00 - 10:00
Dance 2

CrossPower

09:15 - 10:00
Fitness

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

Aqua Fit Fysio

09:30 - 10:30
Zwembad

Hot Yoga

09:30 - 10:30
Dance 3

CXWORX

09:45 - 10:15
Dance 1

Yoga Flow

09:00 - 10:00
Dance 3

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance 1

Pilates

09:00 - 10:00
Dance 2

Spinning

09:15 - 10:15
Spinning

H.I.I.T.

09:15 - 10:00
Outdoor / Fitness

Yin Yang Yoga

09:00 - 10:00
Dance 3

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance 1

CrossPower

09:15 - 10:00
Fitness

BodyPump

09:00 - 09:45
Dance 1

High 5 Workout

09:15 - 10:00
Fitness

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

BoksFit

09:30 - 10:30
Dance 2

XCORE

09:45 - 10:30
Dance 1

Tai Chi

10:00 - 11:00
Dance 2

BodyPump

10:15 - 11:15
Dance 1

Aqua Fit Fysio

10:30 - 11:30
Zwembad

Zumba

10:00 - 11:00
Dance 1

BodyBalance

10:00 - 11:00
Dance 2

Vitaliteit

10:30 - 11:15
Fitness

Power Yoga

10:00 - 11:00
Dance 2

XCORE

10:00 - 10:45
Dance 1

Vitaliteit

10:30 - 11:15
Fitness

BodyShape

10:15 - 11:00
Dance 1

Vitaliteit

10:30 - 11:15
Fitness

LowShape

10:00 - 11:00
Dance 1

Nordic Walking

10:00 - 11:15
Outdoor

Restorative Yoga

10:15 - 11:15
Dance 3

BodyStep

10:00 - 11:00
Dance 1

Zumba

10:15 - 11:15
Dance 2

Spinning

10:15 - 11:15
Spinning

Spinning

10:30 - 11:30
Spinning

BodyPump

10:30 - 11:15
Dance 1

LowShape

11:15 - 12:15
Dance 1

Aqua Tai Chi

11:30 - 12:15
Zwembad

Tai Chi

11:00 - 12:00
Dance 2

Aquarobics

11:15 - 12:00
Zwembad

Hot Yoga

11:30 - 12:30
Dance 3

Yin Yang Yoga

12:00 - 13:30
Dance 3

Familiezwemmen

12:00 - 14:00
Zwembad

Yin Yoga

12:00 - 13:00
Dance 2

Pilates

13:15 - 14:15
Dance 1

Holistic Yoga

13:30 - 15:00
Dance 2

Hot Yoga 30 graden

16:00 - 17:00
Dance 3

CXWORX + Pump

18:30 - 19:30
Dance 1

H.I.I.T.

18:15 - 19:00
Outdoor / Fitness

Zumba

19:00 - 20:00
Dance 2

Spinning

19:15 - 20:15
Spinning

XCORE

19:15 - 20:00
Dance 1

XCORE

19:00 - 19:45
Dance 1

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

Mindful yoga & meditatie

19:30 - 20:30
Dance 2

BodyPump

19:45 - 20:30
Dance 1

Yin Yang Yoga

19:00 - 20:00
Dance 3

TRX Pilates

19:00 - 20:00
Dance 2

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

XCORE

19:30 - 20:15
Dance 1

BodyShape

19:00 - 20:00
Dance 1

BodyPump

20:00 - 21:00
Dance 1

BodyBalance

20:00 - 21:00
Dance 2

Easy Flow Yoga

20:00 - 21:00
Dance 3

CrossPower

20:00 - 20:45
Outdoor / Fitness

High 5 Workout

20:00 - 20:45
Fitness

BoksFit

20:30 - 21:30
Dance 1

Hot Yoga

20:45 - 21:45
Dance 3

CrossPower

20:00 - 20:45
Fitness

BodyStep

20:15 - 21:00
Dance 1

Hot Yoga

20:15 - 21:15
Dance 3

Spinning

20:00 - 21:00
Spinning

BodyBalance

20:00 - 21:00
Dance 2

High 5 Workout

20:00 - 20:45
Fitness

Mindful yoga & meditatie

20:00 - 21:00
Dance 3

Hot Advanced Yoga

21:00 - 22:00
Dance 3
Extra toeslag
Ook voor niet leden
Alleen op inschrijving
Tijdelijke les
Outdoor
Reserveerkaartje afhalen bij de receptie