Rooster Goirle

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
09:00 - 10:00

Step & Shape

09:00 - 10:00
Dance

Hot Yoga

09:00 - 10:00
Yoga studio

Powerboost

09:30 - 10:00
Fitness

BBB

09:00 - 10:00
Dance

TRX

09:30 - 10:00
Fitness

Easy Spinning

09:45 - 10:30
Spinning

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance

Bootcamp

09:30 - 10:15
Outdoor

BBB

09:00 - 10:00
Dance

Aquarobics

09:30 - 10:30
Zwembad

TRX

09:30 - 10:00
Fitness

Zumba

09:00 - 10:00
Dance

High 5 Workout

09:30 - 10:15
Fitness

Spinning HIIT

09:00 - 10:00
Spinning

Mountainbiken

09:00 - 10:30
Outdoor

Bootcamp

09:30 - 10:15
Outdoor

XCore

09:15 - 10:00
Dance

Powerboost

09:30 - 10:00
Fitness
10:00 - 11:00

BBB

10:00 - 11:00
Dance

Spinning freestyle

10:00 - 11:00
Spinning

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

Hot Yoga Flow

10:15 - 11:15
Yoga Studio

Pilates

10:00 - 11:00
Dance

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

50+ Fit

10:30 - 11:30
Fitness

Spinning HIIT

10:00 - 11:00
Spinning

XCore

10:00 - 11:00
Dance

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

Pilates

10:00 - 11:00
Yoga studio

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

50+ Fit

10:30 - 11:30
Fitness

XCore

10:00 - 11:00
Dance

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

BodyPump

10:00 - 11:00
Dance

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

Crosspower

10:30 - 11:00
Fitness

BBB

10:00 - 11:00
Dance

Spinning HIIT

10:00 - 11:00
Spinning

Hot Yoga

10:00 - 11:00
Yoga Studio

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

TRX

10:30 - 11:00
Fitness
11:00 - 12:00

Step XL

11:00 - 12:00
Dance

Hot Yoga

11:00 - 12:00
Yoga studio

Family Bootcamp

11:15 - 12:00
Outdoor
19:00 - 20:00

High 5 Workout

19:15 - 20:00
Fitness

Spinning freestyle

19:15 - 20:15
Spinning

Aquarobics

19:30 - 20:30
Zwembad

XCore

19:30 - 20:30
Dance

Steps

19:00 - 20:00
Dance

Powerboost

19:30 - 20:00
Fitness

Spinning HIIT

19:30 - 21:00
Spinning

Spinning HIIT

19:15 - 20:15
Spinning

High 5 Workout

19:15 - 20:00
Fitness

BodyCombat

19:30 - 20:30
Dance

Hot Yoga

19:30 - 20:30
Yoga Studio

Spinning HIIT

19:15 - 20:15
Spinning

Bootcamp

19:15 - 20:00
Outdoor

BodyPump

19:30 - 20:30
Dance

BodyBalance

19:30 - 20:30
Yoga studio

Spinning freestyle

19:15 - 20:15
Spinning

Boxing

19:30 - 20:15
Fitness
20:00 - 21:00

Core training

20:15 - 20:30
Fitness

Crosspower

20:30 - 21:00
Fitness

Zumba

20:30 - 21:30
Dance

Power Yoga

20:30 - 21:30
Yoga studio

BodyPump

20:00 - 21:00
Dance

Core training

20:15 - 20:30
Fitness

Outdoor Boxing

20:30 - 21:15
Outdoor

Core training

20:15 - 20:30
Fitness

Aquarobics

20:15 - 21:00
Zwembad

BBB

20:30 - 21:30
Dance

Crosspower

20:30 - 21:00
Fitness

Hot Yoga

20:30 - 21:30
Yoga studio

Core training

20:15 - 20:30
Fitness

TRX

20:30 - 21:00
Fitness

Hatha Yoga

20:30 - 21:45
Yoga studio

XCore

20:30 - 21:30
Dance

Core training

20:15 - 20:30
Fitness
21:00 - 22:00

Pilates

21:00 - 22:00
Yoga studio
Nieuw
Alleen op inschrijving
Outdoor
Reserveerkaartje afhalen bij de receptie
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Maandag

Step & Shape

09:00 - 10:00
Dance

Hot Yoga

09:00 - 10:00
Yoga studio

Powerboost

09:30 - 10:00
Fitness

BBB

10:00 - 11:00
Dance

Spinning freestyle

10:00 - 11:00
Spinning

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

Hot Yoga Flow

10:15 - 11:15
Yoga Studio

High 5 Workout

19:15 - 20:00
Fitness

Spinning freestyle

19:15 - 20:15
Spinning

Aquarobics

19:30 - 20:30
Zwembad

XCore

19:30 - 20:30
Dance

Core training

20:15 - 20:30
Fitness

Crosspower

20:30 - 21:00
Fitness

Zumba

20:30 - 21:30
Dance

Power Yoga

20:30 - 21:30
Yoga studio
Dinsdag

BBB

09:00 - 10:00
Dance

TRX

09:30 - 10:00
Fitness

Easy Spinning

09:45 - 10:30
Spinning

Pilates

10:00 - 11:00
Dance

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

50+ Fit

10:30 - 11:30
Fitness

Steps

19:00 - 20:00
Dance

Powerboost

19:30 - 20:00
Fitness

Spinning HIIT

19:30 - 21:00
Spinning

BodyPump

20:00 - 21:00
Dance

Core training

20:15 - 20:30
Fitness

Outdoor Boxing

20:30 - 21:15
Outdoor

Pilates

21:00 - 22:00
Yoga studio
Woensdag

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance

Bootcamp

09:30 - 10:15
Outdoor

Spinning HIIT

10:00 - 11:00
Spinning

XCore

10:00 - 11:00
Dance

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

Spinning HIIT

19:15 - 20:15
Spinning

High 5 Workout

19:15 - 20:00
Fitness

BodyCombat

19:30 - 20:30
Dance

Hot Yoga

19:30 - 20:30
Yoga Studio

Core training

20:15 - 20:30
Fitness

Aquarobics

20:15 - 21:00
Zwembad

BBB

20:30 - 21:30
Dance

Crosspower

20:30 - 21:00
Fitness

Hot Yoga

20:30 - 21:30
Yoga studio
Donderdag

BBB

09:00 - 10:00
Dance

Aquarobics

09:30 - 10:30
Zwembad

TRX

09:30 - 10:00
Fitness

Pilates

10:00 - 11:00
Yoga studio

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

50+ Fit

10:30 - 11:30
Fitness

Spinning HIIT

19:15 - 20:15
Spinning

Bootcamp

19:15 - 20:00
Outdoor

BodyPump

19:30 - 20:30
Dance

BodyBalance

19:30 - 20:30
Yoga studio

Core training

20:15 - 20:30
Fitness

TRX

20:30 - 21:00
Fitness

Hatha Yoga

20:30 - 21:45
Yoga studio

XCore

20:30 - 21:30
Dance
Vrijdag

Zumba

09:00 - 10:00
Dance

High 5 Workout

09:30 - 10:15
Fitness

XCore

10:00 - 11:00
Dance

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

Spinning freestyle

19:15 - 20:15
Spinning

Boxing

19:30 - 20:15
Fitness

Core training

20:15 - 20:30
Fitness
Zaterdag

Spinning HIIT

09:00 - 10:00
Spinning

Mountainbiken

09:00 - 10:30
Outdoor

Bootcamp

09:30 - 10:15
Outdoor

BodyPump

10:00 - 11:00
Dance

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

Crosspower

10:30 - 11:00
Fitness
Zondag

XCore

09:15 - 10:00
Dance

Powerboost

09:30 - 10:00
Fitness

BBB

10:00 - 11:00
Dance

Spinning HIIT

10:00 - 11:00
Spinning

Hot Yoga

10:00 - 11:00
Yoga Studio

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

TRX

10:30 - 11:00
Fitness

Step XL

11:00 - 12:00
Dance

Hot Yoga

11:00 - 12:00
Yoga studio

Family Bootcamp

11:15 - 12:00
Outdoor
Nieuw
Alleen op inschrijving
Outdoor
Reserveerkaartje afhalen bij de receptie