Rooster Goirle

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

H.I.I.T. training

08:45 - 09:15
Fitness

H.I.I.T. training

08:45 - 09:15
Fitness

Steps

09:00 - 10:00
Dance

Hot Yoga

09:00 - 10:00
Yogastudio

Powerboost

09:30 - 10:00
Fitness

BBB

09:00 - 10:00
Dance

TRX

09:30 - 10:00
Fitness

Easy Spinning

09:30 - 10:15
Spinning

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance

Powerboost

09:30 - 10:00
Fitness

BBB

09:00 - 10:00
Dance

Aquarobics

09:30 - 10:30
Zwembad

Zumba

09:00 - 10:00
Dance

Kundalini yoga

09:15 - 10:30
Yogastudio

High 5 Workout

09:30 - 10:15
Fitness

BodyCombat

09:00 - 10:00
Dance

Mountainbiken

09:00 - 10:30
Outdoor

High 5 Workout

09:30 - 10:15
Fitness

Powerboost

09:15 - 09:45
Fitness

XCore

09:15 - 10:00
Dance

BBB

10:00 - 11:00
Dance

Freestyle Spinning

10:00 - 11:00
Spinning

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

Hot Yoga Flow

10:15 - 11:15
Yogastudio

Pilates

10:00 - 11:00
Dance

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

50+ Fit

10:30 - 11:30
Fitness

BARRE

10:00 - 10:40
Dance

Spinning HIT

10:00 - 11:00
Spinning

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

XCore

10:40 - 11:25
Dance

Pilates

10:00 - 11:00
Yoga studio

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

50+ Fit

10:30 - 11:30
Fitness

XCore

10:00 - 11:00
Dance

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

BodyPump

10:00 - 11:00
Dance

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

BBB

10:00 - 11:00
Dance

Spinning HIT

10:00 - 11:00
Spinning

Hot Yoga

10:00 - 11:00
Yogastudio

Core training

10:15 - 10:30
Fitness

CXWORX

11:00 - 11:30
Dance

Step XL

11:00 - 12:00
Dance

Hot Yoga

11:00 - 12:00
Yogastudio

Family Bootcamp

11:15 - 12:00
Fitness

High 5 Workout

19:15 - 20:00
Fitness

Spinning freestyle

19:15 - 20:15
Spinning

Aquarobics

19:30 - 20:30
Zwembad

XCore

19:30 - 20:30
Dance

Steps

19:00 - 20:00
Dance

Powerboost

19:30 - 20:00
Fitness

Spinning HIT

19:30 - 21:00
Spinning

CXWORX

19:00 - 19:30
Dance

Spinning HIT

19:15 - 20:15
Spinning

High 5 Workout

19:15 - 20:00
Fitness

ToningShape

19:30 - 20:30
Dance

Hot Yoga

19:30 - 20:30
Yogastudio

BARRE

19:00 - 19:30
Dance

Powerboost

19:30 - 20:00
Fitness

BodyPump

19:30 - 20:30
Dance

BodyBalance

19:30 - 20:30
Yoga studio

Spinning freestyle

19:15 - 20:15
Spinning

Boxing

19:30 - 20:15
Fitness

Core training

20:15 - 20:30
Fitness

Zumba

20:30 - 21:30
Dance

BodyPump

20:00 - 21:00
Dance

Core training

20:15 - 20:30
Fitness

Boxing

20:30 - 21:15
Fitness

Core training

20:15 - 20:30
Fitness

Aquarobics

20:15 - 21:00
Zwembad

Crosspower

20:30 - 21:00
Fitness

Zumba

20:30 - 21:30
Dance

Hot Yoga

20:30 - 21:30
Yogastudio

Spinning HIT

20:00 - 21:00
Spinning

Core training

20:15 - 20:30
Fitness

TRX

20:30 - 21:00
Fitness

Hatha Yoga

20:30 - 21:45
Yogastudio

XCore

20:30 - 21:30
Dance

Core training

20:15 - 20:30
Fitness

Pilates

21:00 - 22:00
Dance
Nieuw
Alleen op inschrijving
Outdoor
Reserveerkaartje afhalen bij de receptie