Rooster Tilburg

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
07:00 - 08:00

H.I.I.T.

07:30 - 08:00
Fitness

H.I.I.T.

07:30 - 08:00
Fitness

H.I.I.T.

07:30 - 08:00
Fitness

High 5 Workout

07:30 - 08:00
Fitness

H.I.I.T.

07:30 - 08:00
Fitness
08:00 - 09:00

Core training

08:00 - 08:15
Fitness

Core training

08:00 - 08:15
Fitness

Core training

08:00 - 08:15
Fitness

Core training

08:00 - 08:15
Fitness

Core training

08:00 - 08:15
Fitness
09:00 - 10:00

BodyBoost

09:00 - 10:00
Dance

Crosstraining

09:00 - 09:45
Fitness

Techniekzwemmen

09:00 - 10:00
Zwembad

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

BodyBalance

09:00 - 10:00
Dance

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

Spinning

09:30 - 10:00
Spinning

BodyBoost

09:00 - 10:00
Dance

Core training

09:00 - 09:15
Fitness

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

HotYoga

09:15 - 10:15
Yoga

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance

Crosstraining

09:00 - 09:45
Fitness

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

Aquarobics

09:00 - 09:45
Zwembad

BBB

09:00 - 10:00
Dance

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

Tennisles

09:00 - 17:00
Tennis

XCore

09:15 - 10:00
Dance

Actieve meditatie

09:15 - 10:15
Yoga

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

Super Sunday Ride*

09:30 - 11:30
Spinning

HotYoga

09:30 - 10:30
Yoga
10:00 - 11:00

Aquarobics

10:00 - 10:45
Zwembad

Tacoyo

10:00 - 11:15
Dance

BodyBalance

10:00 - 11:00
Yoga

Lifefitness Circuittraining

10:30 - 11:00
Fitness

Just Move

10:00 - 11:00
Dance

Spinning

10:05 - 11:05
Spinning

HotYoga

10:15 - 11:15
Yoga

Conditiezwemmen

10:30 - 11:30
Zwembad

BodyShape

10:00 - 11:00
Dance

Lifefitness Circuittraining

10:30 - 11:00
Fitness

HotYoga

10:30 - 11:30
Yoga

Pilates

10:00 - 11:00
Dance

Tacoyo

10:00 - 11:15
Dance

Yoga

10:00 - 11:00
Yoga

Spinning

10:05 - 11:05
Spinning

BBB

10:00 - 11:00
Dance

Outdoor Summer Challenge

10:00 - 11:00
Outdoor

Pilates

10:15 - 11:15
Yoga

Core training

10:45 - 11:00
Fitness

BodyAttack

10:00 - 11:00
Dance

High 5 Workout

10:15 - 10:45
Fitness

Core training

10:45 - 11:00
Fitness
11:00 - 12:00

Core training

11:00 - 11:15
Fitness

Yoga

11:00 - 12:00
Yoga

Aquarobics

11:30 - 12:15
Zwembad

Tai Chi

11:00 - 12:00
Dance

Core training

11:00 - 11:15
Fitness

HotYoga

11:00 - 12:00
Yoga

Aquarobics

11:15 - 12:00
Zwembad

Spinning

11:15 - 12:00
Spinning

Super Saturday Ride*

11:00 - 13:00
Spinning

Pilates

11:15 - 12:15
Yoga

BodyPump

11:00 - 12:00
Dance
12:00 - 13:00

Tacoyo

12:30 - 13:45
Dance

Judoles 16+ jr

12:00 - 13:00
Dojo
18:00 - 19:00

BodyPump

18:30 - 19:30
Dance

BodyPump

18:30 - 19:30
Dance
19:00 - 20:00

Yoga

19:00 - 20:00
Yoga

Outdoor Cross Power

19:00 - 19:45
Outdoor

Zumba

19:30 - 20:30
Dance

BodyCombat

19:00 - 20:00
Dance

High 5 Workout

19:00 - 19:30
Fitness

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

Core training

19:30 - 19:45
Fitness

Cross Power

19:00 - 19:45
Outdoor

BodyAttack

19:30 - 20:30
Dance

Core training

19:45 - 20:00
Fitness

BodyCombat

19:00 - 20:00
Dance

Cross Power

19:00 - 19:45
Outdoor

Core training

19:45 - 20:00
Fitness

H.I.I.T.

19:00 - 19:30
Fitness

Core training

19:30 - 19:45
Fitness
20:00 - 21:00

Spinning

20:00 - 21:00
Spinning

Core training

20:00 - 20:15
Fitness

Pilates

20:00 - 21:00
Yoga

TRX Kettlebell Mix

20:15 - 21:00
Fitness

XCore

20:30 - 21:30
Dance

Tacoyo

20:00 - 21:15
Dance

HotYoga

20:00 - 21:00
Yoga

Survival Training

20:00 - 21:00
Outdoor

HotYoga

20:00 - 21:00
Yoga

BodyPump

20:00 - 21:00
Dance

Spinning

20:00 - 21:00
Spinning

Judoles 16+ jr

20:00 - 21:00
Dojo
21:00 - 22:00

Hot Yin Yoga

21:15 - 22:15
Yoga

Hot Vinyasa Flow

21:15 - 22:15
Yoga
Nieuw
Extra toeslag
Alleen op inschrijving
Tijdelijke les
Outdoor
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Maandag

H.I.I.T.

07:30 - 08:00
Fitness

Core training

08:00 - 08:15
Fitness

BodyBoost

09:00 - 10:00
Dance

Crosstraining

09:00 - 09:45
Fitness

Techniekzwemmen

09:00 - 10:00
Zwembad

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

Aquarobics

10:00 - 10:45
Zwembad

Tacoyo

10:00 - 11:15
Dance

BodyBalance

10:00 - 11:00
Yoga

Lifefitness Circuittraining

10:30 - 11:00
Fitness

Core training

11:00 - 11:15
Fitness

Yoga

11:00 - 12:00
Yoga

BodyPump

18:30 - 19:30
Dance

Yoga

19:00 - 20:00
Yoga

Outdoor Cross Power

19:00 - 19:45
Outdoor

Zumba

19:30 - 20:30
Dance

Spinning

20:00 - 21:00
Spinning

Core training

20:00 - 20:15
Fitness

Pilates

20:00 - 21:00
Yoga

TRX Kettlebell Mix

20:15 - 21:00
Fitness

XCore

20:30 - 21:30
Dance
Dinsdag

H.I.I.T.

07:30 - 08:00
Fitness

Core training

08:00 - 08:15
Fitness

BodyBalance

09:00 - 10:00
Dance

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

Spinning

09:30 - 10:00
Spinning

Just Move

10:00 - 11:00
Dance

Spinning

10:05 - 11:05
Spinning

HotYoga

10:15 - 11:15
Yoga

Conditiezwemmen

10:30 - 11:30
Zwembad

Aquarobics

11:30 - 12:15
Zwembad

BodyCombat

19:00 - 20:00
Dance

High 5 Workout

19:00 - 19:30
Fitness

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

Core training

19:30 - 19:45
Fitness

Tacoyo

20:00 - 21:15
Dance

HotYoga

20:00 - 21:00
Yoga

Survival Training

20:00 - 21:00
Outdoor

Hot Yin Yoga

21:15 - 22:15
Yoga
Woensdag

H.I.I.T.

07:30 - 08:00
Fitness

Core training

08:00 - 08:15
Fitness

BodyBoost

09:00 - 10:00
Dance

Core training

09:00 - 09:15
Fitness

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

HotYoga

09:15 - 10:15
Yoga

BodyShape

10:00 - 11:00
Dance

Lifefitness Circuittraining

10:30 - 11:00
Fitness

HotYoga

10:30 - 11:30
Yoga

Tai Chi

11:00 - 12:00
Dance

Core training

11:00 - 11:15
Fitness

Tacoyo

12:30 - 13:45
Dance

BodyPump

18:30 - 19:30
Dance

Cross Power

19:00 - 19:45
Outdoor

BodyAttack

19:30 - 20:30
Dance

Core training

19:45 - 20:00
Fitness

HotYoga

20:00 - 21:00
Yoga

Hot Vinyasa Flow

21:15 - 22:15
Yoga
Donderdag

High 5 Workout

07:30 - 08:00
Fitness

Core training

08:00 - 08:15
Fitness

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance

Crosstraining

09:00 - 09:45
Fitness

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

Pilates

10:00 - 11:00
Dance

HotYoga

11:00 - 12:00
Yoga

Aquarobics

11:15 - 12:00
Zwembad

BodyCombat

19:00 - 20:00
Dance

Cross Power

19:00 - 19:45
Outdoor

Core training

19:45 - 20:00
Fitness

BodyPump

20:00 - 21:00
Dance

Spinning

20:00 - 21:00
Spinning

Judoles 16+ jr

20:00 - 21:00
Dojo
Vrijdag

H.I.I.T.

07:30 - 08:00
Fitness

Core training

08:00 - 08:15
Fitness

Aquarobics

09:00 - 09:45
Zwembad

BBB

09:00 - 10:00
Dance

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

Tacoyo

10:00 - 11:15
Dance

Yoga

10:00 - 11:00
Yoga

Spinning

10:05 - 11:05
Spinning

Spinning

11:15 - 12:00
Spinning

H.I.I.T.

19:00 - 19:30
Fitness

Core training

19:30 - 19:45
Fitness
Zaterdag

Tennisles

09:00 - 17:00
Tennis

XCore

09:15 - 10:00
Dance

Actieve meditatie

09:15 - 10:15
Yoga

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

BBB

10:00 - 11:00
Dance

Outdoor Summer Challenge

10:00 - 11:00
Outdoor

Pilates

10:15 - 11:15
Yoga

Core training

10:45 - 11:00
Fitness

Super Saturday Ride*

11:00 - 13:00
Spinning

Pilates

11:15 - 12:15
Yoga

Judoles 16+ jr

12:00 - 13:00
Dojo
Zondag

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

Super Sunday Ride*

09:30 - 11:30
Spinning

HotYoga

09:30 - 10:30
Yoga

BodyAttack

10:00 - 11:00
Dance

High 5 Workout

10:15 - 10:45
Fitness

Core training

10:45 - 11:00
Fitness

BodyPump

11:00 - 12:00
Dance
Nieuw
Extra toeslag
Alleen op inschrijving
Tijdelijke les
Outdoor