Rooster Tilburg

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

H.I.I.T.

07:30 - 08:00
Fitness/outdoor

H.I.I.T.

07:30 - 08:00
Fitness/outdoor

H.I.I.T.

07:30 - 08:00
Fitness/outdoor

High 5 Workout

07:30 - 08:00
Fitness/outdoor

H.I.I.T.

07:30 - 08:00
Fitness/outdoor

Core training

08:00 - 08:15
Fitness

Core training

08:00 - 08:15
Fitness

Core training

08:00 - 08:15
Fitness

Core training

08:00 - 08:15
Fitness

CXWORX

08:30 - 09:00
Dance

Core training

08:00 - 08:15
Fitness

BodyBoost

09:00 - 10:00
Dance

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

Crosstraining

09:00 - 09:45
Fitness

Boxing

09:30 - 10:15
Fitness

BodyBalance

09:00 - 10:00
Dance

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

Spinning

09:30 - 10:00
Spinning

BodyBoost

09:00 - 10:00
Dance

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

Hot Yoga

09:15 - 10:15
Yogastudio

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

Crosstraining

09:00 - 09:45
Fitness

Yin yoga

09:30 - 10:30
Yogastudio

Aquarobics

09:00 - 09:45
Zwembad

BBB

09:00 - 10:00
Dance

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

XCore

09:00 - 09:45
Dance

Actieve meditatie

09:00 - 10:00
Yogastudio

Tennisles

09:00 - 17:00
Tennis

Boxing

09:30 - 10:15
Fitness

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

CXWORX

09:45 - 10:15
Dance

Super Sunday Ride*

09:30 - 11:30
Spinning

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

Hot Yoga

09:30 - 10:30
Yogastudio

High 5 Workout

09:30 - 10:00
Fitness/outdoor

Aquarobics

10:00 - 10:45
Zwembad

Tacoyo

10:00 - 11:15
Dance

BodyFlow

10:00 - 11:00
Yogastudio

Lifefitness Circuittraining

10:30 - 11:00
Fitness

Just Move

10:00 - 11:00
Dance

Spinning

10:05 - 11:05
Spinning

Hot Yoga

10:15 - 11:15
Yogastudio

Conditiezwemmen

10:30 - 11:30
Zwembad

BodyShape

10:00 - 11:00
Dance

Lifefitness Circuittraining

10:30 - 11:00
Fitness

Hot Yoga

10:30 - 11:30
Yogastudio

Pilates

10:00 - 11:00
Dance

Tacoyo

10:00 - 11:15
Dance

Yoga

10:00 - 11:00
Yogastudio

Spinning

10:05 - 11:05
Spinning

50+ Fit

10:30 - 11:15
Fitness

Yogilates

10:00 - 11:00
Yogastudio

BBB

10:15 - 11:15
Dance

Boxing

10:15 - 11:00
Fitness

Core training

10:00 - 10:15
Fitness

BodyAttack

10:00 - 11:00
Dance

Family Bootcamp

10:15 - 11:00
Fitness/Outdoor

Core training

11:00 - 11:15
Fitness

Yoga

11:00 - 12:00
Yogastudio

Aquarobics

11:30 - 12:15
Zwembad

Core training

11:00 - 11:15
Fitness

Tai Chi / Qigong

11:00 - 12:00
Dance

Hot Yoga

11:00 - 12:00
Yogastudio

Aquarobics

11:15 - 12:00
Zwembad

Spinning

11:15 - 12:00
Spinning

BodyPump

11:00 - 12:00
Dance

Tacoyo

12:30 - 13:45
Dance

Judoles 16+ jr

12:00 - 13:00
Dojo

BodyPump

18:30 - 19:30
Dance

CXWORX

18:30 - 19:00
Dance

BodyPump

18:30 - 19:30
Dance

CXWORX

18:30 - 19:00
Dance

Ashtanga yoga

19:00 - 20:15
Yogastudio

CrossPower

19:00 - 20:00
Outdoor

Zumba

19:30 - 20:30
Dance

BodyCombat

19:00 - 20:00
Dance

High 5 Workout

19:00 - 19:30
Fitness/outdoor

Core training

19:30 - 19:45
Fitness

Boxing

19:30 - 20:15
Fitness

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

CrossPower

19:00 - 19:45
Fitness/Outdoor

BodyAttack

19:30 - 20:30
Dance

Core training

19:45 - 20:00
Fitness

BodyCombat

19:00 - 20:00
Dance

CrossPower

19:00 - 19:45
Fitness/Outdoor

Boxing

19:30 - 20:15
Fitness

Mindful yoga

19:30 - 20:45
Yogastudio

Core training

19:45 - 20:00
Fitness

H.I.I.T.

19:00 - 19:30
Fitness/outdoor

Core training

19:30 - 19:45
Fitness

Core training

20:00 - 20:15
Fitness

Spinning

20:00 - 21:00
Spinning

XCore

20:30 - 21:30
Dance

Tacoyo

20:00 - 21:15
Dance

Hot Yoga

20:00 - 21:00
Yogastudio

Boxing

20:15 - 21:00
Fitness

Hot Yoga

20:00 - 21:00
Yogastudio

Latin Style Indoor Cycle

20:00 - 21:00
Spinning

BodyPump

20:00 - 21:00
Dance

Judoles 16+ jr

20:00 - 21:00
Dojo

Spinning

20:00 - 21:00
Spinning

Boxing

20:15 - 21:00
Fitness

Hot Yin Yoga

21:15 - 22:15
Yogastudio

Hot Flow

21:15 - 22:15
Yogastudio
Nieuw
Virtueel
Extra toeslag
Alleen op inschrijving
Tijdelijke les
Outdoor
Reserveerkaartje afhalen bij de receptie