Lid worden

Rooster Tilburg

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Kidsclub

08:45 - 12:30
Kidsclub

Kidsclub

08:45 - 12:30
Kidsclub

Kidsclub

08:45 - 17:00
Kidsclub

Kidsclub

08:45 - 12:30
Kidsclub

Kidsclub

08:45 - 12:00
Kidsclub

Kidsclub

08:45 - 14:00
Kidsclub

Tennisles

09:00 - 20:00
Tennis

Tennisles

09:00 - 20:00
Tennis

Tennisles

09:00 - 20:00
Tennis

Tennisles

09:00 - 20:00
Tennis

Tennisles

09:00 - 20:00
Tennis

Tuimeljudo

09:00 - 09:45
DOJO

Tennisles

09:00 - 14:00
Tennis

Zwemles vanaf 4 jr

09:15 - 12:15
Zwembad

Judoles 4-6 jr

09:45 - 10:30
Dojo

Kidsclub

09:00 - 14:00
Kidsclub

Circus Beginners 4-6 jr

09:30 - 10:45
Circus Studio

Peutersurvival 2.5 tot 4 jr

10:45 - 11:30
Zwembad

Peutersurvival 2.5 tot 4 jr

10:00 - 10:45
Zwembad

Peutersurvival 2.5 tot 4 jr

10:45 - 11:30
Zwembad

Judoles 7-9 jr

10:30 - 11:30
Dojo

Familie zwemmen

10:00 - 14:00
Zwembad

Family Bootcamp 4+ jr

10:15 - 11:00
Fitness/Outdoor

Circus 7-9 jr

10:45 - 12:15
Circus Studio

Peutersurvival 2.5 tot 4 jr

11:30 - 12:15
Zwembad

Family Boxing

11:00 - 11:45
Boxing corner

Judoles 10-12 jr

11:30 - 12:30
DOJO

Judoles 12+ jr

12:30 - 13:30
Dojo

Circus Demoteam 8-16 jr

12:00 - 13:30
Circus Studio

Circus 10-16 jr

12:00 - 13:30
Circus Studio

Kidsclub

14:30 - 17:00
Kidsclub

Kidsclub

14:30 - 17:00
Kidsclub

Zwemles vanaf 4 jr

14:30 - 18:15
Zwembad

Kidsclub

14:30 - 17:00
Kidsclub

Zwemles vanaf 4 jr

15:15 - 18:15
Zwembad

Puppy Ballet 2-3 jr

15:15 - 16:15
Dance

Sport-BSO kinderstad

15:45 - 17:15
Kidsclub

Zwemles vanaf 4 jr

15:15 - 18:15
Zwembad

Sport-BSO kinderstad

15:45 - 17:15
Kidsclub

Sport-BSO kinderstad

15:00 - 16:30
Kidsclub

Kleuter ballet

15:00 - 16:00
Dance

Zwemles vanaf 4 jr

15:15 - 18:15
Zwembad

Sport-BSO kinderstad

15:45 - 17:15
Kidsclub

Sport-BSO kinderstad

15:00 - 16:30
Kidsclub

Zwemles vanaf 4 jr

15:15 - 17:30
Zwembad

CrossKids 8-11 jr

16:00 - 16:45
Fitness

Kleuter ballet

16:00 - 17:00
Dance

Turnen 6-15 jr

16:00 - 17:00
Circus Studio

CrossKids 8-11 jr

16:00 - 16:45
Fitness

Popdance 7-11 jr

16:00 - 17:00
Dance

KidsBoxing 8-11 jr

16:00 - 16:45
Boxing corner

CrossJunior 12-16 jr

17:00 - 17:45
Fitness

Circus Demoteam 8-16 jr

17:30 - 19:00
Circus Studio

CrossJunior 12-16 jr

17:00 - 17:45
Fitness

Klassiek ballet 12-16 jr

17:00 - 18:00
Dance

Junior Boxing 12-16 jaar

17:00 - 17:45
Boxingcorner

Judoles 4-7 jr

18:00 - 19:00
Dojo

Circus 10+

19:00 - 20:30
Circus studio

Judoles 8-12 jr

19:00 - 20:00
Dojo

Judoles 12+ jr

20:00 - 21:00
Dojo
Extra toeslag
Ook voor niet leden
Alleen op inschrijving