Lid worden

Rooster Tilburg

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

H.I.I.T.

07:30 - 08:00
Outdoor / Fitness

High 5 Workout

07:30 - 08:00
Fitness / outdoor

H.I.I.T.

07:30 - 08:00
Outdoor / Fitness

High 5 Workout

07:30 - 08:00
Fitness / outdoor

Hatha Yoga

07:30 - 08:30
yogastudio

H.I.I.T.

07:30 - 08:00
Outdoor / Fitness

Abs Attack

08:00 - 08:15
Fitness

Abs Attack

08:00 - 08:15
Fitness

Abs Attack

08:00 - 08:15
Fitness

Abs Attack

08:00 - 08:15
Fitness

CXWORX

08:30 - 09:00
Dance

Abs Attack

08:00 - 08:15
Fitness

BodyBoost

09:00 - 10:00
Dance

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

Crosstraining

09:00 - 09:45
Fitness

XCore

09:00 - 10:00
Dance

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

BodyBalance

09:00 - 10:00
YogaStudio

Easy Spinning

09:30 - 10:00
Spinning

BodyBoost

09:00 - 10:00
Dance

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

Hot yoga

09:15 - 10:15
Yogastudio

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

Crosstraining

09:00 - 09:45
Fitness

Booty Attack

09:30 - 10:00
Fitness

Yin Yoga

09:30 - 10:30
Yogastudio

Aquarobics

09:00 - 09:45
Zwembad

BodyShape

09:00 - 10:00
Dance

Tennisles

09:00 - 23:00
Tennis

XCore

09:00 - 09:45
Dance

Tennisles

09:00 - 17:00
Tennis

Pilates

09:00 - 10:00
Yogastudio

Freestyle Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

FitBoxing

09:30 - 10:15
BoxingCorner

CXWORX

09:45 - 10:15
Dance

HIT Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

Hot power yoga

09:30 - 10:30
Yogastudio

Super Sunday Ride*

09:30 - 11:30
Spinning

High 5 Workout

09:30 - 10:00
Fitness / outdoor

Aquarobics

10:00 - 10:45
Zwembad

TBW-li

10:00 - 11:00
Dance

BodyFlow

10:00 - 11:00
Yogastudio

Lifefitness Circuit training

10:30 - 11:00
Fitness

Just Move

10:00 - 11:00
Dance

HIT Spinning

10:00 - 11:00
Spinning

Hot power yoga

10:15 - 11:15
Yogastudio

Conditie zwemmen

10:30 - 11:30
Zwembad

TBW-li

10:00 - 11:00
Dance

Lifefitness Circuit training

10:30 - 11:00
Fitness

Hot yoga

10:30 - 11:30
Yogastudio

Pilates

10:00 - 11:00
Dance

CXWORX

10:00 - 10:30
Dance

HIT Spinning

10:00 - 11:00
Spinning

Hatha Yoga

10:00 - 11:00
Yogastudio

Lifefitness Circuit training

10:30 - 11:00
Fitness

FlowMotion

10:00 - 11:00
Yogastudio

TBW-li

10:15 - 11:15
Dance

FitBoxing

10:15 - 11:00
BoxingCorner

Abs Attack

10:00 - 10:15
Fitness

BodyAttack

10:00 - 11:00
Dance

Family Bootcamp

10:15 - 11:00
Outdoor / Fitness

Hot yoga

10:45 - 11:45
Yogastudio

Abs Attack

11:00 - 11:15
Fitness

Hatha Yoga

11:00 - 12:00
Yogastudio

Aquarobics

11:30 - 12:15
Zwembad

Abs Attack

11:00 - 11:15
Fitness

Tai Chi / Qigong

11:00 - 12:00
Dance

Hot yoga

11:00 - 12:00
Yogastudio

Aquarobics

11:15 - 12:00
Zwembad

Abs Attack

11:00 - 11:15
Fitness

Freestyle Spinning

11:15 - 12:00
Spinning

Family Boxing

11:00 - 11:45
BoxingCorner

BodyPump

11:00 - 12:00
Dance

Judoles 16+ jr

12:00 - 13:00
Dojo

BodyPump

18:30 - 19:30
Dance

Ashtanga yoga

19:00 - 20:15
Yogastudio

H.I.I.T.

19:00 - 19:30
Fitness / outdoor

Zumba

19:30 - 20:30
Dance

Abs Attack

19:30 - 19:45
Fitness

Easy Spinning

19:30 - 20:00
Spinning

CXWORX

19:00 - 19:30
Dance

High 5 Workout

19:00 - 19:30
Fitness / outdoor

BodyBoost

19:30 - 20:15
Dance

Abs Attack

19:30 - 19:45
Fitness

HIT Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

Hatha Yoga

19:30 - 20:30
Yogastudio

FitBoxing

19:30 - 20:15
BoxingCorner

BodyAttack

19:00 - 20:00
Dance

Abs Attack

19:30 - 19:45
Fitness

Hot yoga

19:30 - 20:30
Yogastudio

CXWORX

19:00 - 19:30
Dance

Strength & Conditioning

19:00 - 19:30
fitness

BodyCombat

19:30 - 20:30
Dance

Abs Attack

19:30 - 19:45
Fitness

Freestyle Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

FitBoxing

19:30 - 20:15
Boxing corner

Bikram yoga

19:30 - 21:00
Yogastudio

Booty Attack

19:00 - 19:30
Fitness

Abs Attack

19:30 - 19:45
Fitness

Freestyle Spinning

20:00 - 21:00
Spinning

XCore

20:30 - 21:30
Dance

TPI

20:00 - 21:00
Fitness

TBW-li

20:15 - 21:00
Dance

TechBoxing

20:15 - 21:00
Boxing corner

Yin Yoga

20:45 - 21:45
Yogastudio

BodyPump

20:00 - 21:00
Dance

Aqua Bootcamp

20:00 - 20:45
Zwembad

Hot Flow

20:45 - 21:45
Yogastudio

Judoles 16+ jr

20:00 - 21:00
Dojo

TechBoxing

20:15 - 21:00
Boxing corner

BodyPump

20:30 - 21:15
Dance
Extra toeslag
Alleen op inschrijving
Tijdelijke les
Outdoor
Reserveerkaartje afhalen bij de receptie