Rooster Breda

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
07:00 - 08:00

High 5 workout

07:30 - 08:15
Fitness

High 5 workout

07:30 - 08:15
Fitness

High 5 workout

07:30 - 08:15
Fitness

High 5 workout

07:30 - 08:15
Fitness

High 5 workout

07:30 - 08:15
Fitness
09:00 - 10:00

BodyShape

09:00 - 09:55
Dance 1

Hot Yoga

09:00 - 10:00
Dance 3

Aquarobics

09:15 - 10:00
Zwembad

High 5 workout

09:15 - 10:00
Fitness

BodyShape

09:00 - 10:00
Dance 1

Pilates

09:00 - 10:00
Dance 2

Hot Yoga

09:00 - 10:00
Dance 3

High 5 workout

09:15 - 10:00
Fitness

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

TRX

09:00 - 09:30
Fitness

Pilates Shape

09:00 - 09:55
Dance 2

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance 1

Yin Yoga

09:00 - 10:00
Dance 3

High 5 workout

09:30 - 10:15
Fitness

CrossPower

09:00 - 09:45
Outdoor

Pilates

09:00 - 10:00
Dance 2

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance 1

Hot Yoga

09:00 - 10:00
Dance 3

Aqua Fit Fysio

09:30 - 10:30
Zwembad

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

Power Yoga

09:00 - 10:00
Dance 3

H.I.I.T.

09:00 - 09:45
Fitness

Pilates Shape

09:00 - 10:00
Dance 2

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance 1

Spinning

09:15 - 10:15
Spinning

Bootcamp*

09:00 - 10:00
Outdoor

High 5 workout

09:00 - 09:45
Fitness

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance 1

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance 1

High 5 workout

09:30 - 10:15
Fitness

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning
10:00 - 11:00

Abs Attack

10:00 - 10:15
Fitness

BodyPump

10:00 - 11:00
Dance 1

Tai Chi

10:00 - 11:00
Outdoor

TRX

10:15 - 10:45
Fitness

Aqua Fit Fysio

10:30 - 11:30
Zwembad

Zumba

10:00 - 11:00
Dance 1

BodyBalance

10:00 - 11:00
Dance 2

BodyStep Regular

10:00 - 11:00
Dance 1

Power Yoga (gevorderd)

10:00 - 11:00
Dance 3

Abs Attack

10:15 - 10:30
Fitness

Senior fit

10:45 - 11:30
Fitness

BodyShape

10:00 - 11:00
Dance 1

Senior fit

10:00 - 11:00
Dance 1

Nordic Walking

10:00 - 11:15
Outdoor

TRX

10:00 - 10:30
Fitness

BodyStep Athletic

10:00 - 11:00
Dance 1

Spinning

10:00 - 11:00
Spinning

Zumba

10:15 - 11:15
Dance 2

Kickboxing

10:00 - 10:45
Dance 2

BodyPump

10:00 - 11:00
Dance 1

Abs Attack

10:15 - 10:30
Fitness
11:00 - 12:00

Senior fit

11:00 - 12:00
Dance 1

Aqua Tai Chi

11:30 - 12:15
Zwembad

Tai Chi

11:00 - 12:00
Outdoor

Aquarobics

11:15 - 12:00
Zwembad

Abs Attack

11:00 - 11:15
Fitness

Hot Yoga

11:30 - 12:30
Dance 3

GRIT

11:00 - 11:30
Dance 1

Yin Yoga

11:45 - 12:45
Dance 2
12:00 - 13:00

Himalaya Yoga

12:00 - 13:30
Dance 2

Familiezwemmen

12:00 - 14:00
Zwembad
13:00 - 14:00

Pilates

13:15 - 14:15
Dance 1

Holistische Yoga

13:30 - 16:00
Dance 2
16:00 - 17:00

Hot Yoga

16:00 - 17:00
Dance 3
18:00 - 19:00

GRIT

18:30 - 19:00
Dance 1

GRIT

18:15 - 18:45
Dance 1
19:00 - 20:00

Zumba

19:00 - 20:00
Dance 2

BodyStep Athletic

19:00 - 20:00
Dance 1

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

BodyPump

19:00 - 20:00
Dance 1

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

Yin Yoga

19:30 - 20:30
Dance 2

BodyPump

19:00 - 20:00
Dance 1

Yin Yoga

19:00 - 20:00
Dance 2

Spinning

19:15 - 20:15
Spinning

Mindfulness

19:45 - 22:15
Kidsclub

BodyShape

19:30 - 20:30
Dance 1

Abs Attack

19:30 - 19:45
Fitness
20:00 - 21:00

CrossPower

20:00 - 21:00
Outdoor

BodyPump

20:00 - 21:00
Dance 1

BodyBalance

20:00 - 21:00
Dance 2

GRIT

20:00 - 20:30
Dance 1

Kickboxing

20:30 - 21:30
Dance 1

Hot Yoga

20:30 - 21:30
Dance 3

BodyAttack

20:00 - 21:00
Dance 1

BodyBalance

20:00 - 21:00
Dance 2

Abs Attack

20:15 - 21:30
Fitness

Hot Yoga

20:15 - 21:15
Dance 3

Spinning

20:00 - 21:00
Spinning

Abs Attack

20:30 - 20:45
Fitness

Hot Yoga

20:30 - 21:30
Dance 3
21:00 - 22:00

Hot Yoga

21:00 - 22:00
Dance 3

Abs Attack

21:15 - 21:30
Fitness
Nieuw
Extra toeslag
Ook voor niet leden
Alleen op inschrijving
Tijdelijke les
Outdoor
Reserveerkaartje afhalen bij de receptie
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Maandag

High 5 workout

07:30 - 08:15
Fitness

BodyShape

09:00 - 09:55
Dance 1

Hot Yoga

09:00 - 10:00
Dance 3

Aquarobics

09:15 - 10:00
Zwembad

High 5 workout

09:15 - 10:00
Fitness

Abs Attack

10:00 - 10:15
Fitness

BodyPump

10:00 - 11:00
Dance 1

Tai Chi

10:00 - 11:00
Outdoor

TRX

10:15 - 10:45
Fitness

Aqua Fit Fysio

10:30 - 11:30
Zwembad

Senior fit

11:00 - 12:00
Dance 1

Aqua Tai Chi

11:30 - 12:15
Zwembad

Pilates

13:15 - 14:15
Dance 1

GRIT

18:30 - 19:00
Dance 1

Zumba

19:00 - 20:00
Dance 2

BodyStep Athletic

19:00 - 20:00
Dance 1

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

CrossPower

20:00 - 21:00
Outdoor

BodyPump

20:00 - 21:00
Dance 1

BodyBalance

20:00 - 21:00
Dance 2

Hot Yoga

21:00 - 22:00
Dance 3

Abs Attack

21:15 - 21:30
Fitness
Dinsdag

High 5 workout

07:30 - 08:15
Fitness

BodyShape

09:00 - 10:00
Dance 1

Pilates

09:00 - 10:00
Dance 2

Hot Yoga

09:00 - 10:00
Dance 3

High 5 workout

09:15 - 10:00
Fitness

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

Zumba

10:00 - 11:00
Dance 1

BodyBalance

10:00 - 11:00
Dance 2

Himalaya Yoga

12:00 - 13:30
Dance 2

BodyPump

19:00 - 20:00
Dance 1

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning

Yin Yoga

19:30 - 20:30
Dance 2

GRIT

20:00 - 20:30
Dance 1

Kickboxing

20:30 - 21:30
Dance 1

Hot Yoga

20:30 - 21:30
Dance 3
Woensdag

High 5 workout

07:30 - 08:15
Fitness

TRX

09:00 - 09:30
Fitness

Pilates Shape

09:00 - 09:55
Dance 2

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance 1

Yin Yoga

09:00 - 10:00
Dance 3

High 5 workout

09:30 - 10:15
Fitness

BodyStep Regular

10:00 - 11:00
Dance 1

Power Yoga (gevorderd)

10:00 - 11:00
Dance 3

Abs Attack

10:15 - 10:30
Fitness

Senior fit

10:45 - 11:30
Fitness

BodyPump

19:00 - 20:00
Dance 1

Yin Yoga

19:00 - 20:00
Dance 2

Spinning

19:15 - 20:15
Spinning

Mindfulness

19:45 - 22:15
Kidsclub

BodyAttack

20:00 - 21:00
Dance 1

BodyBalance

20:00 - 21:00
Dance 2

Abs Attack

20:15 - 21:30
Fitness

Hot Yoga

20:15 - 21:15
Dance 3
Donderdag

High 5 workout

07:30 - 08:15
Fitness

CrossPower

09:00 - 09:45
Outdoor

Pilates

09:00 - 10:00
Dance 2

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance 1

Hot Yoga

09:00 - 10:00
Dance 3

Aqua Fit Fysio

09:30 - 10:30
Zwembad

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

BodyShape

10:00 - 11:00
Dance 1

Holistische Yoga

13:30 - 16:00
Dance 2

GRIT

18:15 - 18:45
Dance 1

BodyShape

19:30 - 20:30
Dance 1

Spinning

20:00 - 21:00
Spinning

Abs Attack

20:30 - 20:45
Fitness

Hot Yoga

20:30 - 21:30
Dance 3
Vrijdag

High 5 workout

07:30 - 08:15
Fitness

Power Yoga

09:00 - 10:00
Dance 3

H.I.I.T.

09:00 - 09:45
Fitness

Pilates Shape

09:00 - 10:00
Dance 2

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance 1

Spinning

09:15 - 10:15
Spinning

Senior fit

10:00 - 11:00
Dance 1

Nordic Walking

10:00 - 11:15
Outdoor

Tai Chi

11:00 - 12:00
Outdoor

Aquarobics

11:15 - 12:00
Zwembad

Hot Yoga

16:00 - 17:00
Dance 3

Abs Attack

19:30 - 19:45
Fitness
Zaterdag

Bootcamp*

09:00 - 10:00
Outdoor

High 5 workout

09:00 - 09:45
Fitness

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance 1

TRX

10:00 - 10:30
Fitness

BodyStep Athletic

10:00 - 11:00
Dance 1

Spinning

10:00 - 11:00
Spinning

Zumba

10:15 - 11:15
Dance 2

Abs Attack

11:00 - 11:15
Fitness

Hot Yoga

11:30 - 12:30
Dance 3
Zondag

BodyPump

09:00 - 10:00
Dance 1

High 5 workout

09:30 - 10:15
Fitness

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning

Kickboxing

10:00 - 10:45
Dance 2

BodyPump

10:00 - 11:00
Dance 1

Abs Attack

10:15 - 10:30
Fitness

GRIT

11:00 - 11:30
Dance 1

Yin Yoga

11:45 - 12:45
Dance 2

Familiezwemmen

12:00 - 14:00
Zwembad
Nieuw
Extra toeslag
Ook voor niet leden
Alleen op inschrijving
Tijdelijke les
Outdoor
Reserveerkaartje afhalen bij de receptie